ESCAPELLE a POSTINOR-1 ODT

ESCAPELLE a POSTINOR-1 ODT sú vyrábané spoločnosťou Gedeon Richter, ktorá je popredný líder a expert v starostlivosti o zdravie ženy. ESCAPELLE je jedna núdzová antikoncepčná tableta, ktorá sa užije v jednej dávke po nechránenom pohlavnom styku a POSTINOR ODT existuje vo forme 1 orodispergovateľnej tablety. Kedykoľvek budete potrebovať užiť núdzovú antikoncepciu, kdekoľvek vo svete, keď sa rozhodnete pre ESCAPELLE alebo POSTINOR-1 ODT, môžete sa spoľahnúť na najvyššiu kvalitu. Gedeon Richter vyrába núdzovú antikoncepciu pre viac ako 100 krajín, čím sa stáva najväčším výrobcom núdzovej antikoncepcie na európskom a americkom trhu.***
S viac ako 40 ročnými skúsenosťami boli tablety ESCAPELLE a POSTINOR-1 použité vo viac ako 400 miliónoch prípadov** bez akéhokoľvek važného vedľajšieho účinku.

***Gedeon Richter – výrobca núdzovej antikoncepcie1 č. 1 pre americký a európsky trh2

1 Núdzová antikoncepcia je zahrnutá pod G3A6

2 Zahrnuté krajiny: BULHARSKO, ČESKÁ REPUBLIKA, ESTÓNSKO, FRANCÚZSKO, NEMECKO, MAĎARSKO, TALIANSKO, LOTYŠSKO, LITVA, HOLANDSKO, POĽSKO, RUMUNSKO, RUSKO, SRBSKO, SLOVENSKO, SLOVINSKO, ŠPANIELSKO, UK, USA Zdroj: Na základe internej analýzy Gedeon Richter s použitím údajov z nasledujúceho zdroja: IQVIA MIDAS®, Meranie: Predaj v objeme, ATC4 G3A6, za obdobie MAT Q4.2022 odrážajúce odhady real-world aktivity. Autorské práva IQVIA. Všetky práva vyhradené.

ESCAPELLE a POSTINOR celosvetovo


Liek POSTINOR-1 ODT obsahuje liečivo levonorgestrel a užíva sa ako tableta. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte poučenie o správnom používaní lieku obsiahnuté v písomnej informácii pre používateľov liekov, ktorá je pribalená k lieku.

X