ESCAPELLE a POSTINOR-1 ODT

ESCAPELLE a POSTINOR-1 ODT sú vyrábané spoločnosťou Gedeon Richter, ktorá je popredný líder a expert v starostlivosti o zdravie ženy. ESCAPELLE je jedna núdzová antikoncepčná tableta, ktorá sa užije v jednej dávke po nechránenom pohlavnom styku a POSTINOR ODT existuje vo forme 1 orodispergovateľnej tablety. Kedykoľvek budete potrebovať užiť núdzovú antikoncepciu, kdekoľvek vo svete, keď sa rozhodnete pre ESCAPELLE alebo POSTINOR-1 ODT, môžete sa spoľahnúť na najvyššiu kvalitu. Spoločnosť Gedeon Richter vyrába núdzovú antikoncepciu pre viac ako 100 štátov sveta, a vďaka tomu je najväčším svetovým výrobcom núdzovej antikoncepcie.***
S viac ako 40 ročnými skúsenosťami boli tablety ESCAPELLE a POSTINOR-1 použité vo viac ako 400 miliónoch prípadov** bez akéhokoľvek važného vedľajšieho účinku.

*** Podľa IMS 2015 z hľadiska objemu a hodnoty

ESCAPELLE a POSTINOR celosvetovo


Liek POSTINOR-1 ODT obsahuje liečivo levonorgestrel a užíva sa ako tableta. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte poučenie o správnom používaní lieku obsiahnuté v písomnej informácii pre používateľov liekov, ktorá je pribalená k lieku.

X